Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jc016400/NB/wp-includes/post-template.php on line 284

Som najdlhšie slúžiacim karloveským poslancom. Je to vďaka dôvere, ktorú som opakovane od občanov získal. Vážim si tento mandát. Snažím sa pracovať tak, aby som sa mohol s čistým svedomím pozrieť komukoľvek do očí, keď ho stretnem na ulici, v parku, v škole, v obchode, či na ihrisku.

V Karlovej Vsi žijem so svojou rodinou a mám to tu naozaj rád. Preto mi záleží na tom, aká Karlova Ves je a aká bude. Či bude čistá, upravená, bezpečná, zelená, fungujúca, priateľská, otvorená, zdravá, sociálna i solidárna. Chcem, aby Karlova Ves bola dobrým a pekným miestom pre život.

Dobre poznám aj problémy Karlovej Vsi a jej obyvateľov. Snažím sa pomôcť hľadaním ich riešení. Nesľubujem vzdušné zámky ani zázraky na počkanie. Viem, že na riešenie mnohých problémov potrebujeme čas, energiu a v neposlednom rade aj dostatok financií.

V občianskej iniciatíve Naša Bratislava sa stretla pestrá skupina ľudí od ochranárov, občianskych aktivistov až po odborníkov z rôznych oblastí. Nie sú spojení žiadnou straníckou ideológiou, ale spája ich spoločný a úprimný záujem o Karlovu Ves. Možno sa niekedy spoločné rozhodnutie rodí dlhšie, lebo diskusia je živá a kompromis sa hľadá ťažšie. Ale v uplynulých 4 rokoch sme dokázali, že sa to dá. Postupne, krok za krokom meníme Karlovu Ves.

Chceme dokončiť začaté a pokračovať v nových zámeroch a aktivitách. Máme na to skúsenosti a schopnosti a sme otvorení na spoluprácu so všetkými, ktorým Karlova Ves úprimne leží na srdci.